logo


ADANA SU KUYUSU MALİYETİ

ADANA SU KUYUSU MALİYETİ - AVT MÜHENDİSLİK

Su kuyusu maliyet fiyatları her sene güncellenir. Güncellenen fiyatlar Devlet Su İşleri tarafından belirlenir. Bu fiyat ölçümlerinde bazı ölçütler esas alınır. Fiyat belirlenmesi bu ölçütler doğrultusunda ortaya çıkar. Bu ölçütler taşıma işleri, içme- kullanma suyu sondaj kuyusunun açılması, jeotermal sondaj kuyusunun açılması ve taşınması, kuyu yeri hazırlanması- düzenlenmesi, test ölçüm bedelleri, nakliye işlemleri, kullanılacak araçların kullanım bedeli gibi durumlar esas alınır.

AVT Mühendislik Adana Su Sondaj olarak bizler ücretlendirmede esas olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin akıllarında herhangi bir soru işareti kalmaması adına ücretlendirmeyi mümkün mertebe şeffaf bir ortamda yapıyoruz. Bu sayede siz müşterilerimizin güvenini kazanmaya çalışıyoruz. Siz müşterilerimizin bizlere olan güveni AVT Mühendislik Adana Su Sondaj ailesi olarak bizim birinci önceliğimizdir.

AVT Mühendislik Adana Su Sondaj olarak bizler siz müşterilerimize en uygun fiyatları sunuyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınıza yetmeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için esastır. Ücretlendirmede prosedürde yer alan tüm koşulları yerine getirmekle beraber müşterilerimize en uygun fiyat seçeneklerini de sunuyoruz. AVT Mühendislik Adana Su Sondaj olarak bizler her zaman müşteri dostu olmaya devam edeceğiz.Resmi Kurum

Şirketimiz

jeoloji mühendisleri odası

üyesidir.

Kurucumuz

Kurucumuz Erdal KILINÇ uzun yıllar yaptığı çalışmalar sayesinde edindiği yüksek tecrübelerini paylaşmak amacı ile 2012 yılında AVT MÜHENDİSLİK şirketini kurarak yalnızca Adana da değil tüm Türkiye de çalışmalarını başlatmış ve bir çok çevre ülkede de çalışmalar yapmıştır.

Copyright © 2013 Adana Zemin Etudu ve Su Sondaj AVT MÜHENDİSLİK | Designed by Nimbus Yazılım