logo


Adana Su Sondaj

AVT Mühendislik - Su Kuyusu Açmak

AVT Mühendislik temelleri 1998 yılında atılmış ve günümüze kadar sürekli gelişerek ve tecrübe kazanarak aynı zamanda ekip ve ekipman olarak kendini geliştirmiş ve teknolojinin olanaklarından sonuna kadar yararlanarak büyümüş Adana merkezli Su Sondaj şirketidir.

Adana su sondaj ve kuyu açma sektöründe öncü olan şirketimiz yurtiçinde ve yurtdışında birçok çalışmalar yapmıştır. 20 yılı aşkın sektör çalışmaları ve sınırsız yeryüzü katmanlarındaki çalışmalar sayesinde kazandığı tecrübe ile müşterilerinden tam not almayı başarmıştır.

Hali hazırda Adana merkezli ve yurtçapında çalışmalar yürüten AVT Mühendislik su kuyusu sondajı işlerini 7/24 durmadan yapmaktadır. Ülkemizde birçok büyükşehir belediyesi ile çalışmakta olan şirketimiz aynı zamanda yurtdışındada faaliyetlerine devam etmektedir.

AVT Mühendislik su kuyusu sondajı işlerinde Adana Sondaj Fiyatları konusunda en uygun fiyatlarla en kaliteli işleri yapmaktadır.

AVT Mühendislik Adana bina güçlendirme hakkında Adana bina güçlendirme konusunda en uygun fiyatlarla en kaliteli işleri yapmaktadır.

Adana merkezli AVT Mühendislik şirketimiz tüm Türkiye'de ve dış ülkelerde hizmet vermektedir. Adana Sondaj, boru, zemin, su, jeofizik, jeoloji , kuyu, ruhsat, maden, maden arama, su arama, kuyu açma, su pompası, dalgıç pompa, kuyu deneme, hidrojeoloji, baraj sondajı, enjeksiyon sondajı, jeotermal, pvc boru, yer altı su arama, zemin etüdü.Resmi Kurum

Şirketimiz

jeoloji mühendisleri odası

üyesidir.

Kurucumuz

Kurucumuz Erdal KILINÇ uzun yıllar yaptığı çalışmalar sayesinde edindiği yüksek tecrübelerini paylaşmak amacı ile 2012 yılında AVT MÜHENDİSLİK şirketini kurarak yalnızca Adana da değil tüm Türkiye de çalışmalarını başlatmış ve bir çok çevre ülkede de çalışmalar yapmıştır.

Copyright © 2013 Adana Zemin Etudu ve Su Sondaj AVT MÜHENDİSLİK | Designed by Nimbus Yazılım