logo


ADANA SU SONDAJI

ADANA SU SONDAJI - AVT MÜHENDİSLİK

Sondaj yeryüzünde delik açmaya yarayan yöntemlere verilen isimdir. Binlerce yıllık bir maziye sahip olan sondaj işlemi, insanlık için oldukça önemli bir konumda. İlk sondaj çalışmalarının M.Ö 2000 yılında yapıldığı tahmin ediliyor. Türkiye’de ise ilk sondaj çalışması 1920 yılında İstanbul’da yapılmıştır.

Su sondajı her şeyden önce bilimsel bir çalışmadır. AVT Mühendislik Adana Su Sondajı bu bilimsel yeterlilikle birlikte alanında uzman bir ekibe sahiptir. Bu sayede işimizi bilimin gerekleri ile birlikte büyük bir uzmanlıkla yerine getiriyoruz. Su sondajı kolay bir işlem değildir. Oldukça detaylı işlemleri olan su sondajında, AVT Mühendislik Adana Su Sondajı bu işlemleri büyük bir dikkat ve özenle yerine getirerek kaliteli hizmetin adresi olmaya devam ediyor.

Adana Su Sondajı işleme başlamadan önce, işleme tabii tutulacak yere zemin etüdü yapar. Zemin etüdü sayesinde yer altı katmanlarının konumu, zeminin durumu, zeminin jeolojik yapısı, katmanların derinlikleri, kayaçların yoğunluğu, katmanların sismik hızlarının ne derecede olduğu, elektriğe karşı özdirenç seviyesi, depreme dayanıklılığı ve deprem esnasındaki duruşu gibi birçok durum zemin etüdü sayesinde tespit edilir. Detaylı yapılan zemin etüdü sayesinde önceden tespit edilen durumlara göre hareket edilir. AVT Mühendislik Adana Su Sondaj detaylı zemin etüdü sayesinde her türlü duruma karşı hazırlıklı bir şekilde hareket eder.

AVT Mühendislik Adana Su Sondajı zemin etüdünden sonra kuyunun açılması, incelenmesi, testlerin yapılması, nakliye gibi birçok işlem de ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Son teknoloji araçlarımızla bilimin ışığında yılların getirdiği tecrübemizle alanımızda dikkat çekmeye devam ediyoruz.

Adana ve tüm Türkiye de su arama ve su sondajı hizmeti veren firmamız AVT Mühendislik Adana su sondajı işinde sektörün lider firmasıdır.

AVT Mühendislik olarak anahtar teslim şeklinde hizmet vermekteyiz. Siz bize ulaştıktan sonra hiçbir şeyi düşünmeden suyunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. Tecrübeli ve eğitimli ekibimizle en kısa sürede su sondaj ve tüm işlemleriniz yapılmaktadır.Resmi Kurum

Şirketimiz

jeoloji mühendisleri odası

üyesidir.

Kurucumuz

Kurucumuz Erdal KILINÇ uzun yıllar yaptığı çalışmalar sayesinde edindiği yüksek tecrübelerini paylaşmak amacı ile 2012 yılında AVT MÜHENDİSLİK şirketini kurarak yalnızca Adana da değil tüm Türkiye de çalışmalarını başlatmış ve bir çok çevre ülkede de çalışmalar yapmıştır.

Copyright © 2013 Adana Zemin Etudu ve Su Sondaj AVT MÜHENDİSLİK | Designed by Nimbus Yazılım