logo


MERSİN SONDAJ FİRMALARI

MERSİN SONDAJ FİRMALARI - AVT MÜHENDİSLİK

Su Sondajı hem kurum kuruluşlar hem de şahıslar için yapılabilen bir işlemdir. Bu açıdan birçok insan da bu uygulamadan faydalanabilmektedir. AVT Mühendislik Adana Sondaj Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Mersinde de aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Mersin Sondaj Firmaları arasında AVT Mühendislik Adana Sondaj yaptığı kaliteli işlerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Mersin Sondaj Firmaları arasında kalitesi, güvenilirliği ve yüksek müşteri memnuniyeti ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Açılmasını istediğiniz her türlü sondaj yapılacak incelemelerin ardından tecrübeli ekiplerimizle açılıp kullanımınıza sunuluyor. Mersin Sondaj Firmaları arasında uygun fiyatları ile de tercih edilen ve tavsiye edilen firma olma özelliğimizi koruyoruz. Bu açıdan bakıldığında kaliteli işlerimizi sizlere en uygun seçenekli fiyatlarla sunuyoruz. Bu açıdan rakiplerimizle aramızdaki farkı da korumuş oluyoruz. Mersin Sondaj Firmaları arasında en çok tercih ve tavsiye edilen firmalardan biri olmamızın nedeni de budur.Resmi Kurum

Şirketimiz

jeoloji mühendisleri odası

üyesidir.

Kurucumuz

Kurucumuz Erdal KILINÇ uzun yıllar yaptığı çalışmalar sayesinde edindiği yüksek tecrübelerini paylaşmak amacı ile 2012 yılında AVT MÜHENDİSLİK şirketini kurarak yalnızca Adana da değil tüm Türkiye de çalışmalarını başlatmış ve bir çok çevre ülkede de çalışmalar yapmıştır.

Copyright © 2013 Adana Zemin Etudu ve Su Sondaj AVT MÜHENDİSLİK | Designed by Nimbus Yazılım